Всесвітній день статистики

Це свято, яке відзначається за ініціативи ООН з 2010 року. Воно підкреслює важливість статистики для сталого розвитку, розв’язання глобальних проблем і прийняття обґрунтованих рішень.
20 жовтня 2925 року класним керівником Кропивницького ВПУ Тетяною Щербиною організована бесіда “Статистика навколо нас” для учнів групи КБ31, професія: «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; контролер у банку».
У ході заходу учні відповідали на запитання про статистику, її історію та цікаві факти; обговорили, як статистика використовується для аналізу та розв’язання важливих соціальних, екологічних або економічних проблем.
Мета заходу: не лише відзначити свято, а й продемонструвати, що статистика — це не просто сухі цифри, а потужний інструмент для розуміння світу, розвитку критичного мислення та аналізу даних, що є важливою навичкою для сучасної людини.
Приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто зв’язав свою діяльність із цієї корисною сферою, бажаємо позитивної динаміки, гарних графіків і слухняних цифр, адже статистика – річ уперта!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *