БЕСІДА НА ТЕМУ “МОЇ БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ”

26 грудня 2023 року майстром в/н Дженджерою Оленою Миколаївною був організований і проведений інструктаж “Правила поведінки під час зимових канікул”, а також проведена бесіда з учнями І курсу група Тб-31 і учнями ІІІ курсу група Тб-11 на тему: “МОЇ БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ!”.
Зимові канікули це час, коли можна відпочити від навчальних буднів, по довше по спати або повалятися в ліжку. Є нагода якомога більше часу проводити на дворі: кататися на санчатах, ковзанах або лижах, грати з друзями в сніжки. А коли змерзнеш – бігти додому відігріватися гарячим чаєм з медом і кутатися в теплий плед. Це особливий період – це час здійснення бажань, розваг на свіжому повітрі, веселощів і справжнього щастя. Але, щоб дійсно насолодитися зимовими канікулами і щоб зимові канікули були безпечні потрібно виконувати не складні правила безпеки, а саме – чітко виконувати Правила Дорожнього Руху по зимовій дорозі, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті чітко виконувати правила Пожежної Безпеки, чітко виконувати Правила з Попередження Нещасних Випадків – травмування, отруєння.
Під час канікул здобувачі освіти повинні дотримуватися Правил Безпеки Життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, виконувати Правила Безпечної Поведінки на ковзанах, санчатах, лижах, дотримуватись Правил попередження правопорушень та насильства над дітьми, виконувати Правила із запобігання захворювань на грип, інфекційні, кишкові захворювання. Знати і дотримуватись вимог Безпеки Життєдіяльності здобувачів освіти при виникненні надзвичайної або аварійної ситуації, виконувати Правила поведінки під час масових заходів.
Учні активно включались в процес обговорення Правил безпеки на зимових канікулах і дійшли згоди, що важливими кроками є виконання правил власної безпеки і тоді зимові канікули дійсно будуть – БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору