БЕСІДА-ТРЕНІНГ “ОБРАНА ПРОФЕСІЯ ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ МЕНЕ!”

У 16-17 років відбувається активний пошук і вибір виду майбутньої професійної діяльності. Успішність цього вибору залежить від того, наскільки широко ви можете ознайомитися з світом професій і спеціальностей, наскільки реальні ваші уявлення про майбутню власну трудову діяльність. Всі матеріальні блага людина здобуває власною працею. Молода людина пропонує свою працю. Праця – це товар. Товар – це здібності, можливості, кваліфікація.
Як же ухвалити правильне рішення, про яке не довелося б потім пошкодувати?
Правильний вибір професії – це впевненість, душевна рівновага і матеріальне забезпечення.
06 вересня 2023 року класний керівник Тетяна Щербина та майстри в\н Ольга Ляшкевич та Світлана Глюз провели бесіду-тренінг «Обрана професія призначена для мене!» для учнів групи Кб31, які навчаються за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; Контролер у банку».
Захід спрямований на активізацію інтересу учнів до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей та вимог до сучасного ринку праці; оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності. Учні переконались, що з вибором не помилились!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору