ВИПУСК З ПРОФЕСІЇ “ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ); КОНТРОЛЕР У БАНКУ”

16 червня 2023 року, в групі КБ01 , яка навчається за професією «Офісний службовець (бухгалтерія); Контролер у банку» відбулась державна кваліфікаційна атестація.
Робота бухгалтера багатогранна і вимагає великого спектра умінь. До компетенції такого працівника входить облік і контроль основних, господарських, товарно-матеріальних засобів підприємства, витрат на виробництво і реалізацію товарів, що випускаються, а також різні операції в стосунках із замовниками. Таким чином, бухгалтер – це своєрідний контролер всієї фінансової діяльності підприємства, покликаний створювати оптимальні комбінації матеріальних витрат з метою отримання найбільшої вигоди.
Вітаємо з успішним захистом диплома і бажаємо, щоб ці знання і досвід, накопичені за час навчання і написання роботи, допомогли вибрати правильний і перспективний подальший шлях життя, бажаємо приголомшливих можливостей і чудових ідей, доброї удачі в житті і безсумнівного щастя!
Бажаємо миру і скорішої перемоги нашій країні та щасливої життєвої дороги і професійної діяльності випускникам прекрасної КБ01 !
Вітаємо вас, шановні випускники, бажаємо вам мирного неба, нових творчих звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору