ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

13 грудня 2023 року класним керівником Остапчуком С.А. та майстром виробничого навчання Дженджерою О.М. у групі Тб-31 з професії “Оператор телекомунікаційних послуг; Касир в банку” була проведена виховна година присвячена Всесвітньому дню енергозбереження – 14 грудня.
Даний захід був проведений з теми «Енергозбереження шлях до сталого майбутнього!». Під час якого підкреслювалося, що Україна, як ніколи, має економити енергоресурси через постійні атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури – від електростанцій до розподільних ліній та трансформаторів – через це енергозбереження та енергоефективність мають бути на провідних місцях у думках людей.
Шляхи до економії прості: заміна застарілого обладнання та устаткування від електричних ламп розжарювання до побутових приладів: прасок, пилососів, холодильників, телевізорів, обігрівачів і іншого на аналогічні з меншим класом споживання, вимкнення з електромереж приладів якими на даний час не користуємося (наприклад: та ж мікрохвильовка потрібна в день 7-15 хв., але якщо постійно ввімкнена – витрачає електроенергію даремно), при готуванні на електроплитах чи у електродуховках можна вимикати ці прилади до повної готовності під час охолодження конфорок чи тенів страви до йдуть до потрібної готовності тощо.
Учні активно включалися в процес обговорення розставляли акценти на економічній та екологічній складових, які звісно також є досить важливими у енергозбереженні і правильному доцільному користуванні побутовими благами.
Як підсумок дійшли згоди, що важливими кроками також є розуміння проблеми промисловцями та бізнесменами, але і ми як побутові споживачі можемо та маємо робити все для енергозбереження, особливо у такий скрутний час для держави!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору