Участь у всеукраїнському вебінарі

Сучасний світ постійно змінюється і в динаміці змін також перебуває і освіта. Кропивницьке вище професійне училище не є винятком, тому осучаснення підходів до навчання – важливий елемент у роботі кожного педагогічного працівника.

Застосування змішаної форми навчання надає нашим здобувачам освіти можливість вчитись швидко, ефективно та мобільно. Вона має переваги над традиційним: кожний здобувач освіти має можливість навчатися за власною траєкторією, у будь-який зручний для нього час. А використання електронних навчальних курсів сприяє зменшенню прогалин у знаннях, можливість одержувати додаткову інформацію для підвищення свого фахового рівня, відпрацювання пропущених занять та ін.

25 лютого 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений Всеукраїнський вебінар на тему «Застосування змішаного навчання в освітньому процесі для ефективної підготовки кваліфікованих робітників». Від Кропивницького вищого професійного училища своїми ідеями ділився майстер виробничого навчання (викладач) Божор Дмитро Юрійович.

Це і синхронна онлайн-трансляція уроків професійно-теоретичного навчання, яка дає можливість отримувати повноцінні знання, як і в очній формі, здобувачам освіти, які перебувають на дистанційній формі, або на лікарняному, або із-за іншим поважних причин не мають можливості бути присутніми на уроці.

Це і використання електронний ресурсів для надання додаткової  інформації, а також визначення результатів навчання, актуалізації знань та рівня засвоєння матеріалу.

             

Також це проведення онлайн-консультацій у вихідні дні, як для здобувачів освіти, які навчаються за дистанційною формою навчання, так і для всіх бажаючих

         

2 коментарі до “Участь у всеукраїнському вебінарі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору