ВІЙСЬКОВИЙ ТА ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТИ

Свято початку нового навчального року у звичному форматі зустріли не всі педагоги, адже частина з них захищає державу у лавах ЗСУ. В колективі Кропивницького ВПУ це Божор Дмитро Юрійович – майстер виробничого навчання та викладач спецпредметів з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”.
На теперішній час наш колега виконує бойові завдання на одному із найгарячіших напрямків у складі 30 ОМБр на посаді старшого офіцера батареї в одній із артилерійських груп.
Як би важко не було, але Дмитро Юрійович навіть з передової консультує своїх здобувачів освіти, адже педагог – це вже назавжди і у будь-яких умовах. В свою чергу отримує від них слова підтримки та побажання швидкого повернення до викладання. Також адміністрація та весь колектив підтримують та допомагають Дмитру. За що він вдячний особисто кожному.
Педагоги Кропивницького ВПУ – це потужне об’єднання патріотів, які вносять вагомий внесок у спільну перемогу: це і захист у складі ЗСУ на передовій, це і волонтерська діяльність. В свою чергу виконуючи також основну свою місію – підготовка робітничих кадрів для відновлення та відбудови країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору