МЕДІАПЕДАГОГИ КРОПИВНИЦЬКОГО ВПУ. МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ

30 листопада 2023року викладачі Кропивницького ВПУ виступили спікерами на Міжнародному форумі «Медіаосвітні виклики в епоху інформаційного суспільства».
Форум проведено на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у фокусі Всесвітнього тижня інформаційної та медіаграмотності та з метою консолідації зусиль провідних експертів, дослідників, фахівців та педагогів з питань системного впровадження та розвитку компетентнісної моделі медіаосвіти, створення сучасного освітнього середовища на основі модернізації освітніх галузей, презентації, популяризації та поширення кращого досвіду з питань розвитку медіаосвіти.
У форумі взяли участь представники з Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Молдова, Казахстану та України.
Викладач хімії Сільвейструк Н.А. представила свій досвід роботи «Інтеграція елементів медіаосвіти при вивченні хімії в закладах П(ПТ)О», викладач географії Гамлій Д.С. представив власну медіаосвітню практику «Роль географічної освіти у розвитку навичок учнівської медіаграмотності під час війни та в післявоєнний період».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору