МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Є МОВА – Є ЛЮДИНА, НЕМА МОВИ – Є РАБ!

07 листопада 2023 року викладач української мови і літератури Кропивницького ВПУ Тетяна Щербина у рамках Тижня української мови і літератури презентувала інтегрований урок із мови, літератури та музики, організований Міністерством освіти і науки України, для учнів у додатку Google Meet.
Під час заняття вчитель і мовознавець Олександр Авраменко заглибився у фольклор, розібрав символізм та сенси робіт українських письменників, а також сучасних пісень, в основу яких лягла народна творчість та вірші класиків. Школярі мають можливість розглянути музичні роботи «Думи», «Там у тополі» та «Ой на горі» Артема Пивоварова, які стали сучасними інтерпретаціями народної і класичної української літератури.
Артем Пивоваров разом з Олександром Авраменком поспілкувалися про переосмислення творів і про те, як ритм і мелодія впливають на зміну настрою тексту.
Урок був створений для того, щоб відзначити розвиток української мови та показати, що народна творчість і класична література можуть бути сучасними та захопливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору