МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕКОНОМІЇ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАОЩАДЖЕНЬ

Економія, заощадливість, раціональність – гасло гарного бухгалтера!
31 жовтня 2023 року класним керівником Кропивницького ВПУ Тетяною Щербиною організована онлайн-бесіда «Міжнародний день економії» для учнів групи КБ21 у додатку Google Meet.
Міжнародний день економії – 31 жовтня – Всесвітній день заощаджень. Люди повинні більш відповідально і дбайливо ставитися до своїх речей, свого часу, сил, енергії. І, звичайно, поняття економії поширилося на дбайливе використання природних ресурсів: води, електроенергії, корисних ресурсів, біосфери.
У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків. Особливо актуальне це питання для України і Кропивницького зокрема!
Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів.
Мета: сприяти формуванню необхідності розумного та відповідального ставлення до речей, часу, сил, енергії, надр, ресурсів; розкрити поняття «заощадження» та можливі методи заощаджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору