Наказ Про організацію освітнього процесу під час карантину гр. Рб91 з 26 листопада по 1 грудня 2020 року

Н А К А З
від 25.11.2020 року № 401-Д

Про організацію освітнього процесу під час карантину гр. Рб91 з 26 листопада по 1 грудня 2020 року

Відповідно до постанов КМУ від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року 641», постанов Головного Державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 16 жовтня 2020 року № 64 «Про внесення змін до деяких розпоряджень Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня», з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та підтвердженим випадком респіраторної хвороби COVID-19 у працівника училища

НАКАЗУЮ:

1. Відправити на самоізоляцію учнів групи Рб91, як таких що перебували у закритому середовищі (аудиторії) із хворим на COVID-19 більше 15 хвилин на відстані менше одного метру і при цьому були без засобів індивідуального захисту, на період з 26 листопада по 1 грудня 2020 року.
2. Майстру виробничого навчання Куроп’ятник А.С., класному керівнику забезпечити:
• інформування про необхідність дотримання умов самоізоляції учнями групи Рб91 засобами електронних телекомунікації;
• отримання заяв від учнів (додаток № 1), в тому числі для неповнолітніх від їх батьків (додаток № 2), де повинно бути визначено місце самоізоляції, інформація про засоби зв’язку (номер телефону), короткі відомості про стан здоров’я та повідомлення, що за надання неправдивих відомостей про місце самоізоляції, інформації про засоби зв’язку, недотримання режиму самоізоляції їх може бути притягнуто до адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності.
3. Організувати дистанційне навчання на період з 26 листопада по 1 грудня 2020 року для учнів групи Рб91. Навчальна група навчається за основним розкладом за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому електронну пошту, форум, соціальні мережі) або синхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої всі учасники одночасно перебувають у веб-середовищі дистанційного навчання, чаті, аудіо-, відеоконференції).
4. Педагогічним працівникам:
• здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання за основним розкладом навчальних занять у таких формах: самостійна робота, навчальні заняття, контрольні заходи;
• проводити уроки дистанційно у синхронному або асинхронному режимі (ресурс vpu9.pp.ua) відповідно до поурочно-тематичного плану;
• отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять забезпечити передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному або асинхронному режимах;
• практичні заняття, які передбачають виконання практичних (контрольних) робіт, проводити дистанційно в асинхронному режимі.
5. Викладачам загальноосвітньої підготовки здійснювати освітній процес за дистанційною формою з дотриманням вимог визначених Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 8 вересня 2020 року №1115).
6. Майстру виробничого навчання інформувати здобувачів освіти та їхніх батьків щодо організації навчання у дистанційній формі.
7. Шеф-кухарю Калашнік Л.В. провести корегування замовлень продуктів харчування на даний період.
8. Завідуючому господарством Товстогану А.О. забезпечити позачергове проведення дезінфекції в навчальних приміщеннях закладу та житлових приміщеннях гуртожитку.
9. Сестрі медичній Мельніченко В.В.:
• посилити контроль за дотриманням вимог, встановлених законодавством, щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19
• співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування.
10. Методисту Сільченку С.М. розмістити на сайті інформацію щодо порядку організації дистанційного навчання та забезпечити інформаційно-методичне супроводження освітнього процесу за дистанційною формою навчання.
11. Заступникам директора здійснювати контроль за правильністю організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання.
12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Олександр РАЦУЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору