Наказ Про організацію освітнього процесу з 8 по 24 січня 2021 року

Н А К А З
від 31.12.2020 року № 443-Д

Про організацію освітнього процесу з 8 по 24 січня 2021 року

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити відвідування закладу здобувачами освіти в період з 8 по 24 січня 2021 року.
2. Організувати дистанційне навчання для учнів груп П01, Л01, Кб01, Пб01, Рб01, Кб91, Рб91, Пб91, Пб81, Рб81 на період з 11 по 22 січня 2021 року:
2.1. Навчальні групи навчаються за основним розкладом за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому електронну пошту, форум, соціальні мережі) або синхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої всі учасники одночасно перебувають у веб-середовищі дистанційного навчання, чаті, аудіо-, відеоконференції).
2.2. Педагогічним працівникам:
2.2.1. Здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання за основним розкладом навчальних занять у таких формах: самостійна робота, навчальні заняття, контрольні заходи.
2.2.2. Проводити уроки дистанційно у синхронному або асинхронному режимі (ресурс vpu9.pp.ua) відповідно до поурочно-тематичного плану.
2.2.3. Отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять забезпечити передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному або асинхронному режимах.
2.2.4. Практичні заняття, які передбачають виконання практичних (контрольних) робіт, проводити дистанційно в асинхронному режимі.
3. Викладачам загальноосвітньої підготовки здійснювати освітній процес за дистанційною формою з дотриманням вимог визначених Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 8 вересня 2020 року №1115).
4. Майстрам виробничого навчання інформувати здобувачів освіти та їхніх батьків щодо організації навчання у дистанційній формі.
5. Шеф-кухарю Калашнік Л.В. провести корегування замовлень продуктів харчування на даний період.
6. Завідуючому господарством Товстогану А.О. забезпечити позачергове проведення дезінфекції в навчальних приміщеннях закладу та житлових приміщеннях гуртожитку.
7. Сестрі медичній Мельніченко В.В. посилити контроль за дотриманням вимог, встановлених законодавством, щодо здійснення протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
8. Методисту Сільченку С.М. розмістити на сайті інформацію щодо порядку організації дистанційного навчання та забезпечити інформаційно-методичне супроводження освітнього процесу за дистанційною формою навчання.
9. Заступникам директора здійснювати контроль за правильністю організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання.
10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Олександр РАЦУЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *