Наказ Про посилення дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час перерв

Н А К А З
від 27.11.2020 року № 404-Д

Про посилення дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час перерв

З метою збереження життя та здоров’я учнів, організації дотримання учнями Правил внутрішнього розпорядку, режиму роботи училища, санітар-но-гігієнічних вимог та на виконання наказу по училищу від 27.08.2020 року № 195-Д «Про попередження нещасних випадків під час чергування в училищі у 2020/2021 н.р.»

НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію «Інструкція чергового викладача по Кропивницькому вищому професійному училищу на поверхах навчального корпусу» з 27.11.2020 року.
2. Викладачам неухильно дотримуватися вимог Інструкції чергового викла-дача та пункту 3.19 посадової інструкції викладача.
3. Ввести в дію «Інструкція чергового майстра виробничого навчання по Кропивницькому вищому професійному училищу на поверхах корпусу на-вчальних майстерень» з 27.11.2020 року.
4. Майстрам виробничого навчання неухильно дотримуватися вимог Інструкції чергового майстра виробничого навчання та пункту 3.26 посадової інструкції майстра виробничого навчання.
5. Черговим педагогічним працівникам дотримуватися графіку чергування та не допускати самовільних замін.
6. З урахуванням дії адаптивного карантину у зв’язку з поширенням корона-вірусної хвороби, черговим педагогічним працівникам особливу увагу звертати за дотриманням маскового режиму та санітарно-гігієнічних вимог учасниками освітнього процесу.
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Олександр РАЦУЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору