ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

14 грудня 2023 року майстром в/н Дженджерою Оленою Миколаївною була організована і проведена бесіда з учнями І курсу група Тб-31 і учнями 3 курсу група Тб-11 на тему: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ.
Мета бесіди: підвищити рівень поінформованості здобувачів освіти щодо безпеки життєдіяльності на об’єктах залізничного транспорту, а також перевірка учнів грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях.
Залізничні вокзали – це дивовижні місця, де дороги переплітаються. Залізничні вокзали свідки мрій і зустрічей, це місця де час зупиняється на мить. Залізничні вокзали бачили стільки прощань і поцілунків, де серця зливаються немов в танці…. Але не виконуючи, нехтуючи правилами безпеки залізниця стає ЗОНОЮ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ, причому двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Це все свідчить про те, що знаходження в зоні залізниці може бути СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИМ!
Учні активно включались в процес обговорення Правил безпеки на залізничному транспорті і дійшли згоди, що важливими кроками є виконання правил власної безпеки під час знаходження на залізниці та залізничному вокзалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору