Про організацію та проведення І етапу конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням  у номінації «Українська мова»

Н А К А З

від 02.04.2021 року    № 125 – Д

Про організацію та проведення І етапу конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням  у номінації «Українська мова»

 На виконання наказів департаменту освіти і науки Кіровградської обласної державної адміністрації від 25 березня 2021 року № 90-Д Про проведення обласного конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням у номінації «Українська мова» НМК ПТО у Кіровоградській області від 26.03.2021 року №12 «Про проведення обласного конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням у номінації «Українська мова» та  з метою виявлення та поширення кращого досвіду роботи педагогів області щодо професійного спрямування викладання предмета «Українська мова» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, популяризації педагогічних здобутків викладачів ЗП(ПТ)О

НАКАЗУЮ:

 1. Провести І етап конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням у номінації «Українська мова» з 5 квітня по 15 червня 2021року.
 2. Затвердити умови проведення конкурсу на кращу методичну розробку уроку з професійним спрямуванням у номінації «Українська мова» (додаток).
 3. Викладачам української мови Щербині Т.О. та Балановій А.Т.:
 • вивчити умови проведення конкурсу;
 • оформити конкурсні матеріали у відповідності до вимог для участі у ІІ етапі конкурсу та надати заступнику директора з НР Кривенко Н.А. до 15 червня 2021 року.
 • до 15 червня 2021 року розмістити методичну розробку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1SztkbAgR0RlJqZY0JDNfPBv_I9MRmzcXxnjtNd1v9YU/viewform?edit_requested=true з наданням при цьому відкритого доступу членам журі.
 1. Методисту Бесєдіній Г.І.:
 • надати необхідну консультативну допомогу педагогічним працівникам з питань підготовки конкурсних матеріалів;
 • забезпечити методичний супровід підготовки і проведення конкурсу;
 • подати конкурсні матеріали ІІ етапу конкурсу навчально-методичному кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області до 1 жовтня 2021 року.
 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Кривенко Н.А.

Директор                                                                                               Олександр РАЦУЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору