Про проведення   обласного етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Н А К А З

від  03.02.2021 року    № 44 Д

 

Про проведення   обласного етапу

Всеукраїнського відкритого фестивалю

дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

 

У відповідності до листа директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації  № 35-12/230/0.35 від 01.02.2021 року «Про проведення обласного відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у дистанційному форматі (заочно)» та з  метою розширення і поглиблення знань про культурні цінності та традиції України та народів країн Європи

 

НАКАЗУЮ:

 1. З 4 лютого по 1 квітня 2021 року провести І (училищний) етап обласного відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у дистанційному форматі (заочно).
 2. Затвердити склад організаційного комітету та журі І (училищного) етапу фестивалю:

Голова:            Кривенко Н.А., заступник директора з НВР

Члени:             Бесєдіна Г.І., методист; Бондаренко Л.А., голова методичної комісії класних керівників; Теніченко Н.В., керівник гуртків «Вокальний» та«Естрадної пісні»; Щербина Т.О., викладач української мови і літератури; Баланова А.Т., викладач української мови і літератури; Агішева А.В., викладач технології; Кручак Р.В., викладач технології.

 1. Класним керівникам навчальних груп П-01, Л-01, Пб-01, Рб-01, Кб-01, Тб-91, Кб-91, Пб-91, Рб-91, Пб-81, Тб-81, Рб-81:
  • Організувати учнів до виконання творчих виступів, робіт у номінаціях:
 • «Вокальне мистецтво»,
 • «Хореографічне мистецтво»,
 • «Інструментальне мистецтво»,
 • «Літературна творчість»,
 • «Фотомистецтво»,
 • «Відеомистецтво»,
 • «Театральне мистецтво»,
 • «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла», «Циркове мистецтво».
  • надати до 11 лютого 2021 року заступнику директора з НВР Кривенко Н.А. не менше однієї пропозиції про участь у фестивалі учнів закріпленої групи зазначивши номінації;
  • Надати не менше однієї роботи з групи з будь-якої номінації до 1 квітня 2021 року заступнику директора з НВР Кривенко Н.А.
 1. Керівнику гуртка Теніченко Н.В. підготувати з учнями конкурсні виступи у номінації «Вокальне мистецтво» у відповідності до вимог.
 2. Викладачам української мови та літератури Щербині Т.А. та Балановій А.Т. підготувати з учнями конкурсні виступи у номінації «Літературна творчість» у відповідності до вимог.
 3. Викладачам технології Агішевій А.В., Кручак Р.В. підготувати з учнями конкурсні роботи у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла» у відповідності до вимог.
 4. Голові методичної комісії класних керівників Бондаренко Л.А. до 08 лютого 2021 року на засіданні комісії вивчити Умови проведення обласного відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (додаток
  до листа департаменту освiти i науки облдержадміністрації 01 лютого 2021 року №35-12/230/0.35).
 5. Журі І (училищного) етапу фестивалю до 13 квітня 2021 року переглянути роботи учасників фестивалю та надати пропозиції до участі у обласному відбірковому етапі Всеукраїнського відкритого фестивалю.
 6. Методисту Бесєдіній Г.І. до 15 квітня 2021 року:
 • оформити заявки на участь у фестивалі у відповідності до форм прописаних в умовах та подати конкурсні матеріали на електронні адреси:
 • номінація «Художнє виконавство»: http://bit.do/rosy2021;
 • номінація «Інструментальне мистецтво»: http://bit.do/rosy21;
 • номінації «Фотомистецтво», «Відеомистецтво»: krocnttum@ukr.net;
 • номінації «Хореографічне мистецтво», «Літературна творчість»,«Театральне мистецтво», «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла», «Циркове мистецтво»:ocdut@ukr.net.
 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Кривенко Н.А.

 

Директор                                                                                          Олександр РАЦУЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору