Свідоцтво та витяги на право власності

Свідоцтво на право власності та витяги про реєстрацію прав на нерухоме майно

Кропивницьке вище професійне училище є підпорядкованим Міністерству освіти і науки України, державним закладом професійної (професійно-технічної) освіти третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних, наукоємних професій.
Кропивницьке ВПУ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, штампи, печатки із своїм найменуванням, в тому числі печатку із зображенням Державного Герба України.

З 1969 року училище проводить навчальний процес у типовому комплексі, практична потужність якого 510 учнів. У 1987 році введено в дію корпус навчально-виробничих майстерень на 210 учнів. Початковий контингент – 250 учнів.

Юридичними підставами для здійснення освітньої діяльності є Статут Кропивницького вищого професійного училища, затверджений Міністерством освіти і науки України 6 квітня 2018 р. і зареєстрований відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Міської ради міста Кропивницького 25 квітня 2018 року;
відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України № 03.5-192 від 27.04.2018 р. з видами діяльності за КВЕД-2010:
85.31 Загальна середня освіта,
85.32 Професійно-технічна освіта,
85.41 Професійно-технічна освіта на рівні вищого професійно-технічного навчального закладу.

Переглянути свідоцтво на право власності та витяги про реєстрацію прав на нерухоме майно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору