СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ

19 березня 2024 року в Кропивницьке вище професійне училище для здобувачів освіти гр. Тб-31 – майстри в/н Дженджера Олена, Куроп’ятник Анна та гр. Тб-11 майстри в/н Глюз Світлана, Ляшкевич Ольга була організована зустріч з представниками “Укрпошта” на тему: “Повний спектр якісних та доступних поштово-логістичних і фінансових послуг”.
Метою даного заходу було розширити знання учнів та усвідомити готовність оволодіння сучасними технологіями виробництва “Укрпошти”.
“Укрпошта” є однією з найбільших компаній країни 60 000 працівників та близько 11 000 відділень, що забезпечують безперебійну доставку пенсій, грошових допомог, надає споживачам 50 видів послуг, серед яких універсальні послуги поштового зв’язку (пересилання простих і рекомендованих поштових карток, листів, бандеролей, секограм, посилок) навіть у військовий час у самі віддалені куточки нашої країни.
Представники “Укрпошта” запросили майбутніх Операторів телекомунікаційних послуг після закінчення навчального закладу Кропивницьке вище професійне училище приєднатися до своєї команди та будувати разом сучасний сервіс, який здатний дивувати!
Всі учні дійшли висновку, що навчання у Кропивницькому вищому професійному училищі за професією “Оператор телекомунікаційних послуг” ставить як багато викликів, так і багато можливостей і перспектив у дорослому житті.
Ми не помилились із вибором навчального закладу Кропивницьке вище професійне училище і із вибором однієї з найкращих професій “Оператор телекомунікаційних послуг!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору