Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Їдеш у путь-обережним будь!» (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану)

В училищі з 19 по 23 вересня  2022 року пройшов Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему «Їдеш у путь-обережним будь!», в якому прийняли активну участь класні керівники, вихователь та учні усіх груп.
Були проведені в кожній групі уроки знань та комплексні заняття зі збереження життя та здоров’я учнів, бесіди з профілактики дитячого травматизму та виховні, позакласні тематичні заходи; конкурс стіннівок, кросвордів, ребусів; перегляд відеоматеріалів; аналіз статистичних даних.
При проведенні уроків знань та занять зі збереження життя та здоров’я учнів було використано самостійно розроблені бесіди та сценарії, також  надавалась  повна самостійність, свобода творчості при підготовці заходу.
Проведення Тижня сприяло: створенню і підтримці здорових та безпечних умов життя і діяльності дітей як у повсякденному житті (у побуті, під час навчання та праці тощо), так і в умовах надзвичайних ситуацій; оцінки існуючих ризиків середовища та управління ними на індивідуальному рівні; формування індивідуальних характеристик поведінки та звичок, що забезпечують необхідний рівень життєдіяльності; створення моделей безпечної та ненасильницької міжособистісної взаємодії з однолітками та дорослими у різних сферах суспільного життя.

Додатково проводилася широка роз’яснювальної робота серед дітей щодо дотримання правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану.

Організаційний комітет та журі, відзначили кращих серед педагогічних працівників та груп учнів.
Переможцями конкурсу стіннівок Тижня визнано  наступні групи:
I місце –  ТБ −91; II місце – ПБ –21;  ТБ-21; III місце – КБ –21.
Оголошено подяку за активну участь у підготовці кросвордів учням груп: Пб-91, Тб-11, Кб-21, Пб-21, Тб-21, Рб-21, Пб-11, Пб-01.
Відзначили проведені  виховні заходи на тему «Їдеш у путь-обережним будь!» класних керівників та майстрів в/н груп:  Рб-21 – Гамалій Д.С., Кісіль Г.М.,
Народова О.В., Пб-21 – Іванова Л.Є., ТБ-11 – Сільвейструк Н.А., Папака Ю.В.,
ТБ-91 – Воробель Є.Р.,  РБ-21 – Гамлій Д.С., Куроп’ятник  А.С., Токаренко В.В., вихователя Коноваленко Л.С. бібліотекаря Хлівняк Т.В..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору