Тиждень математики та фізики і астрономії

З 22 по 26 лютого 2021 року в Кропивницькому вищому професійному училищі викладачами Нижборською Н.А. та Солонько Л.С. був організований і проведений Тиждень математики, фізики і астрономії «Фізмат колаборація». Метою якого було підвищення інтересу до вивчення предметів, розширення кругозору та збагачення інтелекту учнів додатковими знаннями.

Протягом  всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з математики, фізики та астрономії, в яких активну участь прийняли педагогічні працівники та учні училища.

Відкриття тижня розпочалося 22 лютого з ознайомлення учнів з планом проведення заходів. В цей день було проведено конкурс стіннівок «Фізмат колаборація в моїй майбутній професії». В ньому взяли активну участь учні І-ІІІ курсів. Перемогу одержала група Рб-91. Біля кабінету фізики та астрономії було організовано пізнавальну виставку «11 цікавих фактів про космос». Учнівство групи  Кб-01 приймали участь в математичній грі: «Математика в сірниковій коробці».

23 лютого учні групи Рб-01 стали учасниками години цікавих дослідів «Магія фізики». Вони змогли на власні очі побачити незвичні приклади прояву фізичних явищ у виконанні учнів групи Пб-91. Цього ж дня серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів було проведено конкурс на найкращий зошит з фізики і астрономії,перемогу в якому одержала учениця групи Кб-01 Боцман Дар’я. Учні групи Рб-01 мали математичну відео-розминку: «12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки», а учні групи Рб-81 під час математичних посиденьок «Математичні сходинки» розгадували кросворди, ребуси з історії математики.

24 лютого для учнів І-ІІІ курсів відбувся конкурс на кращу фізико-математичну шпаргалку «Знайди, якщо зможеш». Серед учнів гр. Пб-91 проводилася гра: «Математичне лото», а учнівство гр. Кб-91 відвідали історичну сторінку математики «Зірки математичного сузір’я».

25 лютого в групі Кб-01 з нагоди 115-річчя з відкриття теорії відносності відбувся перегляд та обговорення фільму«Альберт Ейнштейн». Учні гр. Рб-91 приймали участь в математичній грі: «Математична Україна».

26 лютого у групі Пб-91 було проведено вікторину «Фізичний марафон». Цього ж дня було підведено підсумки проведення тижня математики, фізики і астрономії та нагороджено переможців конкурсів. учні групи Пб-81 мали змогу переглянути підбірку відео – фільмів «Математичний калейдоскоп»: «Чому бджоли надають перевагу шестикутникам?», «Математика в природі», «Як звучить число p?».

     

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору