ТИЖДЕНЬ СТАТИСТИКИ ТРИВАЄ…

У Кропивницькому ВПУ для здобувачів освіти, які навчаються за професією “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних” проводиться ряд тематичних заходів присвячених Всесвітньму Дню статистики, а саме:
– викладачем бухгалтерського обліку Алексєєнко О. І. захід на тему: “Загальне уявлення про статистику”, під час якого здобувачі освіти отримали нові знання та практичні навички, які допоможуть їм краще розуміти і використовувати статистичні дані в майбутньому;
– майстром в/н Глюз С.Я. захід на тему: “Важливість статистичних даних в професії “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, який допоміг підготувати здобувачів освіти до викликів у сфері реєстрації бухгалтерських даних та розкрити їм важливість цих навичок у фінансовому управлінні;
– викладачем економічних дисциплін Бережною Н. Я. заняття на тему “Елементи статистики”, під час якого було обговорено історічні аспекти статистики, її основні задачі, методи та види!
Також, для більш поглибленого розуміння обговорених понять, учням було запропоновано практичні завдання для вирішення!
Проведенні заходи ще раз впевнили здобувачів освіти, що “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних” – найбільш популярна та високооплачувана професія економічного профілю, адже жодна фінансова установа не може існувати без чіткого обліку документації, а впорядковані документи та підраховані цифри – це запорука вдалого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору