Участь у відкритті виставки фоторобот «Молодь за безпеку дорожнього руху»

14 листопада 2022 року почався 2-ий етап Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, організований «Київською міжрегіональною філією» ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.

Сьогодні, 15 листопада, було відкриття виставки фоторобот «Молодь за безпеку дорожнього руху» щорічного Всеукраїнського конкурсу в рамках проекту «Безпечна країна», в якому прийняв участь інженер з охорони праці училища Валерій Козлов.

Ця виставка фоторобот «Молодь за безпеку дорожнього руху» буде поводитись з 15 листопада по 20 листопада 2022 року та її може відвідати кожен бажаючий за адресою: Донецький державний університет внутрішніх справ м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1.

Фотографіями зараз ми захоплюємося не менше ніж картинами, адже вони передають  миті з минулого, які неможливо повернути.

Виставка фоторобот – це художньо оформлена експозиція для публічної

демонстрації, направленої на сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді; популяризація своєрідності висловлення своїх бачень; виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей.

Метою цієї виставки фоторобот є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки дорожнього руху,  формування свідомого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих.

Кожна зі світлин цієї виставки є неповторною і відображає певний момент життя, що пов’язаний з  безпечною поведінкою на дорозі. А саме це і є поліпшенням якості освітньої роботи зі здобувачами освіти з питань особистої безпеки та захисту життя, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму.

На виставці можуть збиратися (зустрічатися) представники освітнього простору, отримувати потрібну інформацію, ділитися враженнями.

В майбутньому планується проведення і в училищі конкурсів фоторобот за участі здобувачів освіти в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору