УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФЕНОМЕН УКРАЇНСЬКОГО ВОЛОНТЕРСТВА» БЛІЦ-ТУРНІР «СИМВОЛИ УКРАЇНИ»

З початком російської агресії щодо України кожен із нас в тій чи іншій формі став волонтером. Волонтерський рух є унікальним взірцем самоорганізації різних прошарків суспільства задля досягнення певної мети, що є одним з основоположних принципів побудови громадянського суспільства у вільній демократичній державі.
В рамках Тижня історії та громадянської освіти здобувачі освіти Кропивницького ВПУ підготували доповіді про волонтерський рух в Україні.
Були висвітлені аспекти, зазначені в Законі України «Про волонтерську діяльність», наведені приклади волонтерства серед відомих діячів культури України, КВПУ, власної діяльності тощо. Учасники конференції виявили активність, усвідомлюючи вагому роль волонтерського руху на шляху до перемоги.
Підбиваючи підсумок учнівської конференції, її учасники зазначили, що зараз наша країна проходить історичне випробування, коли об’єднались всі верстви населення нашої держави довкола спільної мети – здобути перемогу в повномасштабному військовому вторгненні російської федерації в Україну, відновити, побудувати нову вільну, потужну країну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору