ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 черня 2023 року здобувачі освіти Кропивницького ВПУ приєдналися до флешмобу до Дня Конституції України декламувавши її статті:
Стаття 1: “Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава”.
Стаття 10: “Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України…”
Стаття 21: “Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними…”
Стаття 27: “Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя…”
Стаття 41: “Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності…”
Стаття 53: “Кожен має право на освіту…”
Стаття 65: “Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України…”
Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Вітаємо із Днем Конституції України! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору