ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПАРКІВ

24 травня у всій Європі святкується Європейський день парків. Це екологічне свято було засноване з метою підйому профілю заповідних територій Європи, а також для того, щоб викликати суспільну підтримку їх роботи. В даний час Європейський день парків символізує міжнародну солідарність в справі охорони природних територій.
Відповідно до плану виховної еколого-освітньої роботи Кропивницького вищого професійного училища, викладачем географії Гамлієм Д.С. були організовані та проведені тематичні заходи та екскурсії, присвячені Європейському Дню парків (24 травня)
Мета даних заходів:
– ознайомити здобувачів світи з місцевими парковими ландшафтами і на цій основі із загальними закономірностями розвитку природи;
– сприяти гуманістичному розвитку особистості, природничому мисленню;
– виховувати гуманність, толерантне ставлення до навколишнього середовища, національно свідомого громадянина, дбайливого господаря, грамотної освіченої людини , гуманіста і природолюба.
«Природа – вічно мінлива хмара; ніколи не залишаючись однією і тією ж, вона завжди залишається сама собою» Володимир Вернадський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *